MAGYARSPORT

Liverpool 3-2 PSG

Nagyon izgalmasnak indult a találkozó hiszen Firmino sérülése sok gondot okozott a Liverpool házatáján így Sturridgenak kellett a kezdőbe álnia.

30.percben Egy jó beadást követően Sturridge fejelt a hálóba ezzel megcáfolva mindent. 1-0

35.percben tizenegyest kap a Liverpool.Milner lőtte és Aréola érzi az irányt de a lövés erős és a bal alsóba szál.2-0

40.percben Di María beadásat követően Cavani akart ollózni de luftot rugott de a lecsorgót Meunier értékesítette ezzel szépít a PSG. 2-1

82.percben Salah adja el a labdát ezzel Neymar indul meg lepaszolta Mbappénak aki erős lövést ereszt meg ezt csak Alisson nézni tudta . 2-2

90+2.percben Mbappéra rápatintott labdát Firmino szerzi meg aki egy cselt csinál aztán rálövi és gyönyörű szépen elövi Areola mellet a hosszú alsóba ezzel megszerezve a győzelmet

a Liverpoolnak. 3-2

Barcelona 4-0 PSV

32.percben szabadrúgáshoz jut a Barcelona Messi lövi rá és gyönyörűszépen teker a hosszú

felső sarokba ezzel vezet a Barca. 1-0

75.percben Dembelé lecselezi a PSV védelmét aztán rálövi és szépen csavarja el a kapus mellett a labdát.2-0

77.percben Messit remekül veszik észre aki átveszi a labdát és elgúrítja Zoet mellett. 3-0

87.perben Messit remekül indítja Suárez aki megtolja és átlövi a kapus felett a labdát ezzel mesterhármast szerezve az első BL meccsén.

Szenzációs teljesítmény az argentin részéről.