A Honvéd kikapott a Hidekúti Nándor stadionban a FTC-től.

Petryak már 16 percben megszerezte a vezetést a zöldek javára.

Nagyon sok helyzet volt a Honvéd részéről de már nem változott az eredmény.

MOL Vidi - BATE Borisov

Vajon ki nyeri ezt a találkozót? Írjátok meg kommentbe. A meccsről bővebb infót kaphattok

a meccs előtti napon.

Danko Lazovic (36) lemondta pályafutását.

Mindenkit sokkolt a hír hiszen senki sem érti miért mondta le a pályafutását az Európa liga csoportkörje előtt.Állítólagos hír szerint közös megegyezéssel bontottak szerződést.Így sajnos

a BATE elleni meccsen két jó játékossal szegényedett a Videoton.További információt nem adtak ki a felek

Kisvárda 4-1 Haladás

Izgalmasnak igérkezett ez a találkozó.

A két kiesőhelyen lévő két csapat.

17. percben viszont meglepetésre a Kisvárda szerzett előnyt Ilic talált be a hálóba. A 29 percben meg Horváth szerezte meg a második gólt . Az előny tovább nőtt.Az 57. percben már eldőlt a meccs a Kisvárda javára mert Misic megszerezte a harmadik gólt. A szombathelyiek szépítettek még a  66.percben Priskin találatával ,de gyorsan jött a válasz mert rá három perccel ilic duplázva megszerezte a negyedik gólt. A végeredmény 4-1 a Kisvárdának.